Strona główna » Bestsellery

Bestsellery

VelaShape MODELOWANIE SYLWETKI

VelaShape
MODELOWANIE SYLWETKI

Urzadzenie VelaShape reprezentuje nową generację urządzeń opartych na wcześniejszych konstrukcjach masażu podciśnieniowego oraz uznanej przez lekarzy na świecie, sprawdzonej klinicznie, opatentowanej technologii Syneron elos (RF+IR).
ICOON endermologia 3D zabiegi na twarz i ciało

ICOON endermologia 3D
zabiegi na twarz i ciało

Icoone to najnowsza generacja masażu podciśnieniowego, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Skutecznie usuwa cellulit, modeluje ciało, napina luźną skórę i redukuje obrzęki limfatyczne.
Termolifting Zaffiro UJĘDRNIANIE TWARZY I CIAŁA

Termolifting Zaffiro
UJĘDRNIANIE TWARZY I CIAŁA

Termolifting Zaffiro służy do niechirurgicznego liftingu skóry twarzy i ciała. Urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR powodujące jednolite i stopniowe rozgrzanie głębokich warstw skóry właściwej (do 65°C) ze stałym, ochronnym chłodzeniem powierzchniowym.
Kriolipoliza WYMRAŻANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Kriolipoliza
WYMRAŻANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

- trwałe wymrażanie tkanki tłuszczowej
na brzuchu, udach i pośladkach
- likwidacja miejscowej otyłości
- spektakularne efekty
modelowania sylwetki
DERMAPEN MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

DERMAPEN
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen polega na wykonaniu kilku tysięcy specjalnych mikronakłuć. Powstałe mikrourazy wykorzystują wrodzoną zdolność skóry do regeneracji i fizjologicznej indukcji kolagenu.
MEZOTERAPIA IGŁOWA BIOREWITALIZACJA SKÓRY

MEZOTERAPIA IGŁOWA
BIOREWITALIZACJA SKÓRY

Mezoterapia działa lepiej od najdroższego i najbardziej zaawansowanego technologicznie kremu, bo dostarcza substancje aktywne bezpośrednio na pożądaną głębokość do skóry właściwej.
LECZENIE ŁYSIENIA MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY

LECZENIE ŁYSIENIA
MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY

Mezoterapia skóry głowy wspomaga odrastanie włosów, regeneruje cebulki włosowe (nawet te, które nie były wcześniej aktywne), stymuluje krążenie, zapobiega problemom związanym ze skórą oraz zwiększa gęstość i grubość włosów.
Wampirzy Lifting ANGEL SYSTEM - koncentrat osocza bogatopłytkowego

Wampirzy Lifting
ANGEL SYSTEM - koncentrat osocza bogatopłytkowego

Angel System różni się od innych systemów PRP większym stężeniem płytek krwi. Istnieje coraz więcej dowodów klinicznych, które wskazują, że stosowanie w terapii koncentratu PRP, który zawiera wyższe stężenie płytek krwi, zapewnia najlepsze rezultaty.
PODOLOGIA SPECJALISTYCZNA PIELEGNACJA STÓP

PODOLOGIA
SPECJALISTYCZNA PIELEGNACJA STÓP

Podolog rozpoznaje zmiany na stopach i przeprowadza odpowiednie zabiegi, m.in. klamry na wrastające paznokcie, oczyszczanie zmienionych chorobowo paznokci oraz ich rekonstrukcja, usuwanie modzeli, odcisków i brodawek wirusowych na stopach.
VOLUME LASHES Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 3D

VOLUME LASHES
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 3D

Luksusowy zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs 3D zachwyci każdą kobietę. Wyjątkowo delikatne i lekkie rzęsy jedwabne doskonale imitują rzęsy ludzkie. Dzięki specjalnej metodzie aplikacji dają niesamowite zagęszczenie i naturalny wygląd.