Strona główna » Blog » Jak pozbyć się tak zwanych pelikanów?

Jak pozbyć się tak zwanych pelikanów?

Jak pozbyć się tak zwanych pelikanów?

Z biegiem czasu w skórze produkowana jest mniejsza ilość kolagenu, a włókna kolagenowe i elastynowe, które już powstały, tracą swoją elastyczność. Przez to skóra traci jędrność i zaczyna wiotczeć. Jednym z newralgicznych miejsc, w którym następuje częste zwiotczenie, są ramiona. Opadająca skóra w tym miejscu tworzy defekt estetyczny zwany potocznie pelikanami.

Do Ambasady Urody w Warszawie często trafiają Panie i Panowie, które chcą skutecznie ujędrnić skórę na ramionach. Wtedy po konsultacji ze specjalistą dobierany jest zabieg, dzięki któremu osiągają wymarzony efekt. Oto top 3 zabiegów na ujędrnienie skóry na ramionach:

HIFU SonoQueen

HIFU SonoQueen to najgłębszy lifting ultradźwiękowy na rynku. Działa aż na poziomie powięzi mięśniowych. Skutecznie ujędrnia skórę, a nawet głębsze tkanki i jest to rozwiązanie idealne dla osób, które nie mają czasu na częste wizyty w klinice, ponieważ wykonuje się go raz na długi czas (nawet raz na rok!). Efekty są spektakularne i długotrwałe.

Termolifting mikroigłowy 3D DeAge

Ta technologia polega na mikronakłuwaniu igłami, które jednocześnie emitują falę radiową bezpośrednio do głębokich warstw skóry. Fala radiowa ma za zadanie obkurczyć włókna kolagenowe i pobudzić fibroblasty do produkcji nowych. Jest to silny zabieg polecany w bardziej wymagających przypadkach.

Alma Accent Prime

Zabiegi tym urządzeniem są niezwykle skuteczne w przypadku, gdy oprócz zwiotczenia skóry, jest także nadmiar tkanki tłuszczowej. Łączy ono bowiem ultradźwięki, które rozbijają komórki tłuszczowe i powodują ich redukcję z falami radiowymi, które ujędrniają skórę. Unipolarna głowica RF pozwala na precyzyjne dobranie głębokości działania tak, aby dotrzeć do odpowiednich warstw skóry i uzyskać najlepszy efekt. W rękach doświadczonego specjalisty z Ambasady Urody jest to nieoceniona pomoc w terapii zwiotczenia ramion.

Który z zabiegów najlepiej pasuje do Ciebie?