Strona główna » Depilacja

 

Trwała depilacja laserowa

Trwała depilacja laserowa

Depilacja laserowa jest najdoskonalszą metodą usuwania owłosienia dla kobiet i mężczyzn. Polega na trwałym zniszczeniu mieszków włosowych, co powoduje niezdolność do ponownego wytworzenia włosów. Seria kilku zabiegów na zawsze uwolni Cię od konieczności usuwania niechcianego owłosienia.

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem

Do depilacji stosujemy wysokiej jakości wosk, który za sprawą specjalnych składników łagodzi podrażnienia i działa antyseptycznie. Dzięki oryginalnej metodzie oraz dodatkowym produktom do stosowania przed i po woskowaniu skóra po zabiegu pozostaje wypielęgnowana.

Depilacja pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową, inaczej zwana woskiem brazylijskim, to najbardziej naturalna i najbezpieczniejsza metoda depilacji. Mogą z niej korzystać osoby cierpiące na żylaki, egzemę lub mające rozszerzone naczynka krwionośne, jak również chorzy na cukrzycę.

Depilacja Lycon

Depilacja Lycon

Proponujemy Państwu ekskluzywną, niezwykle dokładną, a zarazem delikatną metodę depilacji Lycon. Z systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, zwłaszcza gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych takich jak twarz, pachy czy bikini.

Epil Free

Epil Free

EpilFree to sposób na trwałą redukcję owłosienia bazujący na naturalnych wyciągach roślinnych. Zaraz po depilacji woskiem lub pastą cukrową na skórę nakładane są preparaty, które spowalniają podział komórek w cebulce włosa spowalniając tym samym jego odrost.