Strona główna » Nowości

Nowości

Derapen 4 Większa Siła, szybkość i precyzja

Derapen 4
Większa Siła, szybkość i precyzja

- Cyfrowa kontrola precyzji zabiegu
- Nowe opatentowane jednorazowe głowice
- Większe prędkości nakłuwania
- Efekty potwierdzone klinicznie i Europejskim Certyfikatem Medycznym
Clear Lift Lifting i przebudowa skóry

Clear Lift
Lifting i przebudowa skóry

Clear Lift to nieinwazyjny, laserowy lifting twarzy dla skóry wymagającej dogłębnej regeneracji, ujędrnienia i natychmiastowego odmłodzenia.. Dzięki wykorzystaniu nieablacyjnego lasera Q-Switched pozwala wyeliminować oznaki upływu czasu i widoczne niedoskonałości.
Sonoqueen Najgłębszy lifting ultradźwiekowy

Sonoqueen
Najgłębszy lifting ultradźwiekowy

Najnowszej generacji technologia HIFU SonoQeen za pomocą ultradźwięków wysokiej częstotliwości poprawia owal i kontur twarzy, spłyca fałdy nosowo-wargowe, unoszi brwi oraz powieki górne, niweluje zmarszczki oraz zagęszcza skórą i modeluje ciało.
Komorki macierzyste Twoje naturalne źródło piękna

Komorki macierzyste
Twoje naturalne źródło piękna

Najnowsza i najbezpieczniejsza terapia z zakresu medycyny regeneracyjnej z wykorzystaniem komórek macierzystych i czynników wzrostu pozyskiwanych z krwi to przełom w rewitalizacji i kondycjonowaniu skóry.
Regenera Activa Przełom w leczeniu łysienia

Regenera Activa
Przełom w leczeniu łysienia

Regenera Activa jest zabiegiem medycyny regeneracyjnej wykorzystującym autologiczny przeszczep komórek skóry głowy. Zabieg rozpoczyna procesy naprawcze, które zatrzymują łysienie i powodują ponowny wzrost włosów.
Icoone Laser Najnowszy, rewolucyjny model

Icoone Laser
Najnowszy, rewolucyjny model

Fala lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie powoduje przyspieszenie procesu lipolizy, czyli rozkładu tłuszczów. Światło LED oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu.
LPG Alliance Nowy wymiar endermologii

LPG Alliance
Nowy wymiar endermologii

Innowacyjny patent enermologie® Alliance łączy w sobie najbardziej efektywne technologie pozwalające uzyskać trzy efekty zabiegowe jednocześnie: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając czas i zmniejszając ilość zabiegów.
Plexr Plus Plazmowy lifting powiek

Plexr Plus
Plazmowy lifting powiek

Opadające powieki powodują, że twarz wygląda smutno, opadające kąciki oka dodają nam lat. Plexr Plus to najmocniejsze urządzenie do liftingu powiek, daje efekt „otwarcia” oka w sposób bezpieczny i dokładny. Nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej 2016.
Stimulate and Lift podnieś swoją skórę

Stimulate and Lift
podnieś swoją skórę

Neauvia Stimulate & Lift to luksusowy pakiet zabiegów, który zapobiega efektom starzenia się i postępującym zmianom skóry twarzy. Stimulate & Lift to kompozycja organicznego kwasu hialuronowego oraz cennego dla naszej skóry minerału -hydroksyapatytu wapnia.
Velashape III

Velashape III

VelaShape III to najnowsze urządzenie do nieinwazyjnego modelowania sylwetki. Połączono w nim najnowsze rozwiązania techniczne oraz 10-letnie doświadczenie z milionów zabiegów wykonywanych na urządzeniach trzech wcześniejszych generacji VelaShape na całym świecie.
Bezbolesna epilacja laserowa

Bezbolesna epilacja laserowa

Najnowszy dostępny na polskim rynku laser MedioStar Next Pro, który jako jedyny gwarantuje klientom skuteczny i praktycznie bezbolesny oraz bezpieczny zabieg. Dzięki opatentowanemu trybowi Smooth Pulse laser działa zawsze delikatnie bez ryzyka bólu czy oparzeń, nawet wrażliwych okolic intymnych
Intensywne wyszczuplanie podbródka kriolipoliza Cootech

Intensywne wyszczuplanie podbródka
kriolipoliza Cootech

Kriolipoliza została uznana za jedną z najbardziej skutecznych metod walki z tkanką tłuszczową. unikalna konstrukcja aplikatora na podbródek umożliwia precyzyjne wykonanie zabiegu w tym obszarze.
Modelowanie podbródka i odmładzanie owalu twarzy Velashape III

Modelowanie podbródka
i odmładzanie owalu twarzy
Velashape III

Vela Shape III to najnowocześniejsza i najsilniejsza metoda redukcji tkanki tłuszczowej w okolicach podbródka i szyi oraz modelowania owalu twarzy Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.
Reaction odmładzanie twarzy i ciała

Reaction
odmładzanie twarzy i ciała

Zabiegi Reaction koncentrują swoje działanie na poprawie napięcia i elastyczności skóry, redukcji zmarszczek i modelowaniu owalu twarzy oraz kształtowaniu sylwetki i redukcji cellulitu.
Kriolipoliza Cooltech nowe aplikatory anatomiczne

Kriolipoliza Cooltech
nowe aplikatory anatomiczne

- najnowsze aplikatory umożliwiające modelowanie całego ciała
- specjalne aplikatory zakrzywione na bryczesy, kolana, obszary pod pośladkami, wewnętrzne ud
- podwójny aplikator na brzuch
Perfect Peel perfekcyjnie zregenerowana skóra

Perfect Peel
perfekcyjnie zregenerowana skóra

Najskuteczniejszy peeling w USA i jedyny peeling zawierający glutation – niezwykle silny antyoksydant, który rozjaśnia i rozświetla skórę, spowalnia proces starzenia i chroni skórę przed działaniem wolnych rodników.
PQ Age Peeling Liftingujący

PQ Age
Peeling Liftingujący

PQ-Age to innowacyjny peeling liftingujący do biorewitalizacji skóry zwany również „nową skórą” który sprawi, że po 30 minutach wyjdziesz z gabinetu wyraźnie odmłodzona.
Pierwszy na świecie HAIR FILLER skoncentrowana terapia peptydowa

Pierwszy na świecie HAIR FILLER
skoncentrowana terapia peptydowa

DR.CYJ Hair Filler to unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego, która hamuje wypadanie włosów, stymuluje odrastanie nowych, zagęszczaja je i pogrubia. Spektakularne efekty widać już po 2 miesiącach.
Neauvia Organic Rheology kwas hialuronowy nowej generacji

Neauvia Organic Rheology
kwas hialuronowy nowej generacji

Neauvia Organic Rheology przeznaczona jest dla osób z pierwszymi oznakami starzenia się. Zalecana jest do korekcji płytkich zmarszczek oraz do nawilżenia ust.
Stymuluje kolagen i widocznie poprawia jakość skóry.
NEUVIA ORGANIC STIMULATEWypełnianie zmarszczek + stymulacja produkcji kolegenu

NEUVIA ORGANIC STIMULATE
Wypełnianie zmarszczek +
stymulacja produkcji kolegenu

Wypełniacz Neauvia Organic jest produktem szczególnym - ma domieszkę hydroksyapatytu wapnia oraz jedne z wyższych dostępnych na rynku stężenie ustabilizowanego hialuronianu sodu o wysokiej konsystencji.