Strona główna » Dłonie i stopy » Wrastające paznokcie » Klamry na paznokcie » Klamra ortonyksyjna na wrastające paznokcie (tytanowa)

Klamra ortonyksyjna na wrastające paznokcie (tytanowa)

Gehwol

Klamra tytanowa to nowoczesna i mało inwazyjna metoda radzenia sobie z problemem wrastających paznokci. Tak jak wszystkie inne klamry na paznokcie, tak i klamra tytanowa ma za zadanie wpływać na kształt płytki paznokcia i modyfikować płytkę paznokcia tak, by zarazem leczyć wrastanie paznokci, jak i zapobiegać powstawaniu i pogłębianiu się tej dolegliwości w przyszłości.

Klamra tytanowa wykonana jest z elastycznego łuku, ze stopu niklowo-tytanowego, którego grubość dobiera się do potrzeb pacjenta, w zależności od stopnia wrastania/wkręcenia paznokcia oraz grubości płytki paznokciowej. Klamra tytanowa mocowana przy pomocy kompozytorów dentystycznych, co pozwala na pracę z paznokciami, w przypadku których trudno jest założyć klamry haczykowe, czyli w przypadku paznokci dzieci, paznokci bardzo małych lub bardzo słabych, a także w przypadku paznokci mocno wkręconych.

Założenie klamry nie przeszkadza w codziennych aktywnościach, zarówno tych wymagających umiarkowanego wysiłku fizycznego, jak i w sporcie. Klamra tytanowa jest estetyczna, nie rzuca się szczególnie w oczy, nie haczy też skarpetek i rajstop.

 220 - 190 PLN
Medical Spa Wilanów 22 253 23 23
Day Spa Wilcza 22 621 58 69