Strona główna » Kosmetyka upiększająca » Microblading » Microblading brwi » Microblading brwi

Microblading brwi

Microblading jest to ręczna metoda makijażu permanentnego wykorzystywana do idealnego i bardzo naturalnego odtworzenia brwi. Zabieg wykonywany jest za pomocą sterylnych piórek, specjalną techniką prowadzenia włosa, który perfekcyjnie imituje naturalne brwi. Daje to efekt włosków tak cienkich jak nasz naturalny. Metoda ta pozwala na właściwe rozmieszczenie włosków na łuku brwiowym i wymodelowanie ich w kierunku zgodnym z ich naturalnym układem wyrastania.

Przed zabiegiem wykonujemy rysunek wstępny brwi, żeby można było sprawdzić, czy kształt brwi odpowiada oczekiwaniom klientki.

Około 14 - 21 dni po wykonaniu zabiegu należy obowiązkowo wykonać korektę mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. Pierwsza korekta jest wliczona w cenę zabiegu, pod warunkiem że zostanie wykonana najpóźniej 30 dni po zabiegu. Termin korekty jest rezerwowany bezpośrednio po zabiegu.

Jeżeli obowiązkowa korekta nie zostanie wykonana w odpowiednim czasie gabinet nie ponosi odpowiedzialności za efekt końcowy i trwałość makijażu.1200 PLN
Medical Spa Wilanów 22 253 23 23