Strona główna » Kosmetyka upiększająca » Opalanie natryskowe » Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe

Sun FX

Opalanie natryskowe

Nałożenie płynu brązującego w postaci delikatnej mgiełki przy pomocy specjalnego urządzenia natryskowego. Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta.

Preparat jest całkowicie bezpieczny, bezwonny, nie zawiera alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem. Zawiera cały zestaw ekstraktów roślinnych i ziołowych, włącznie z wyciągiem z aloesu dodanym w celu odżywienia skóry.

Zalecamy założenie ciemniejszych ubrań w dniu opalania. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica. Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.

Kolor brązowej opalenizny widać natychmiast po zabiegu i pogłębia się w ciągu kilku godzin. Efekt jest jednolity i naturalny. Opalenizna utrzymuje się na skórze od 7-10 dni, jednak to zależy od użytego płynu, typu karnacji, stopnia przygotowania skóry do zastosowania środka opalającego oraz jej pielęgnacji po zabiegu i oczywiście samej skóry. Zalecamy intensywne nawilżanie skóry po zabiegu, co przedłuży jego trwałość. 140 PLN
Day Spa Wilcza 22 621 58 69