Fakty i mity na temat makijażu permanentnego

W dzisiejszym pędzącym świecie makijaż permanentny jest coraz popularniejszą metodą oszczędności czasu na codziennym malowaniu się. Czy jest bezpieczny i czy zostaje na zawsze? Obalamy mity.
Makijaż permanentny jest na zawsze - MIT

Starsze metody głębokiego wprowadzania pigmentu prowadziły do tego, że zamiast mikropigmentacji, dochodziło do pigmentacji jak przy tatuażu. Przez to pigment, chociaż nieco jaśniejszy, potrafił utrzymywać się właściwie na zawsze. Jednakże nowoczesne metody mikropigmentacji stosowane w Ambasadzie Urody w Warszawie sprawiają, że makijaż ten utrzymuje się do 3-5 lat, co daje większe możliwości zmian przy zmieniającym się guście każdego człowieka.

Makijaż permanentny można usunąć wcześniej - FAKT

W Ambasadzie Urody w Warszawie specjaliści spotykają się z osobami, które z różnych przyczyn chcą usunąć makijaż permanentny wcześniej. Jak usunąć makijaż permanentny? Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu nowoczesnych laserów, które są dostępne w tej sieci klinik.

Makijaż permanentny daje efekt przerysowania - MIT

Nowoczesne metody makijażu permanentnego w rękach doświadczonych fachowców z ambasady Urody w Warszawie dają naturalny efekt podkreślający urodę i nadający wyrazistości rysom twarzy. Dzięki temu unikamy efektu przerysowania. Dodatkowo makijaż permanentny jest metodą na trwałe skorygowanie a czy też pewnych nierówności np. w kształcie łuku brwiowego, czy ust.

Makijaż permanentny jest bezpieczny - FAKT

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości atestowanych barwników silnie zniwelowane jest ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Często jest to alternatywa dla osób, które uczulają składniki powszechnie występujących kosmetyków kolorowych.

Makijaż permanentny jest bolesny - MIT

Przed zabiegiem jest stosowane znieczulenie, a sam zabieg jest płytki i bezkrwawy. Dzięki temu ból jest zminimalizowany. Należy jednak pamiętać, iż każdy ma zupełnie inny próg bólu i inaczej reaguje na znieczulenie.

 

A co Ciebie zastanawia w kwestii makijażu permanentnego?