ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE SKÓRĘ
Dokładne oczyszczanie i usunięcie zrogowaciałego naskórka jest dobrodziejstwem dla każdej cery niezależnie od jej rodzaju: w wieku młodym, kiedy częstą przypadłością jest łojotok, i w miarę upływu lat, gdy cykl odnowy naskórka zostaje znacznie przedłużony powodując pogorszenie funkcjonowania i wyglądu skóry. Wskutek zalegania coraz grubszej warstwy martwych komórek, skóra nie może prawidłowo oddychać, staje się sucha i szara, tworzą się zaskórniki.
Regularnie, gdy naskórek jest zanieczyszczony zaskórnikami, widoczne są rozszerzone pory, grudki i krostki. Na skutek wzmożonej pracy gruczołów łojowych niektóre partie mają tendencję do błyszczenia, tzw. strefa T, czyli czoło, nos i broda. Skóra jest niedotleniona i ma nieładny koloryt, a pielęgnacja domowa przynosi niewielki efekt.
- głębokie oczyszczenie skóry
- usunięcie martwych komórek naskórka
- odblokowanie porów i ujść gruczołów łojowych
- wyeliminowanie zaskórników i wyprysków
- poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy
- stymulacja usuwania toksyn z tkanek
- przywrócenie cerze blasku i świeżego kolorytu
- przygotowanie do innych zabiegów kosmetycznych
Cennik zabiegów
Zabieg z użyciem dermokosmetyków Environ polegający na manualnym oczyszczeniu skóry. Pomaga wyeliminować zmiany krostkowe i zaskórnikowe, działa bakteriobójczo, pomaga skórze odzyskać czystość, świeżość i delikatność.
Hydrafacial + aktywne serum
Oczyszczający i kondycjonujący zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju skóry w zależności od potrzeb. Poprzez zastosowanie mikrodermabrazji diamentowej lub wodnej oraz koktajli Active 4, Beta-HD skóra zostanie oczyszczona oraz intensywnie nawilżona. Serum Antiox 6 pozwala zwalczać wolne rodniki, ma łagodząco-kojący efekt na powierzchnię skóry. Hybrydowy kompleks substancji aktywnych składający się z kwasu hialuronowego, stabilnych form witamin A i E oraz wyciągu z białej herbaty doskonale kondycjonuje skórę pozostawiając ją rozświetloną i napiętą.
Nieinwazyjne oczyszczanie skóry poprawia jej zdrowie, rozwiązuje indywidualne problemy i tworzy blask. W przeciwieństwie do oczyszczania manualnego, jest ono wykonywane za pomocą urządzenia, a nie ręcznie, co zapewnia głębszą penetrację i dłuższe efekty.
Oczyszczanie medyczne Hydrafacial to 3 kroki do najlepszej skóry w Twoim życiu:
- Eksfoliacja - głęboko oczyszcza i złuszcza skórę delikatnym peelingiem, odsłaniając nową warstwę skóry.
- Ekstrakcja - suwa zanieczyszczenia z porów poprzez bezbolesne i delikatne ssanie.
- Hydratacja - nasyca powierzchnię skóry intensywnymi substancjami nawilżającymi i odżywczymi, spersonalizowanymi składnikami.
DermaClear to nowoczesna metoda oczyszczania i rewitalizacji skóry, która łączy w sobie zaawansowaną technologię z działaniem najlepszych substancji aktywnych. Ta ulepszona hydrodermabrazja, dzięki złuszczaniu, oczyszczaniu, nawilżaniu i odżywianiu, pozwala zadbać o idealny wygląd cery.
Zabieg polega na usuwaniu martwego naskórka przy użyciu strumienia wody pod wysokim ciśnieniem, wzbogaconej o składniki odżywcze, takie jak kwas hialuronowy, witaminy i minerały, co dodatkowo wzmacnia i nawilża skórę. Niezwykłą dokładność i komfort zabiegu zapewnia unikalna głowica obracająca się o 360 stopni. Do zabiegu indywidualnie dobierana jest moc zassania i wielkość końcówki, która jest wykonana z elastycznego i przyjemnego silikonu.
Hydrodermabrazja DermaClear umożliwia docieranie do głębszych warstw skóry, stymulując produkcję kolagenu, co prowadzi do poprawy elastyczności i jędrności skóry. W efekcie skóra staje się bardziej napięta, gładka, a zmarszczki stają się mniej widoczne.
Peeling na bazie kwasu azelainowego dla skóry normalnej, grubej i niewrażliwej. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i antyoksydacyjne. Zmniejsza wydzielanie łoju i poprawia jakość tłustej skóry. Likwiduje rumień i krosty. Hamuje tyrozynazę, dzięki temu wyrównuje koloryt skóry. Reguluje nadmierne rogowacenie.
Wskazania: skóra łojotokowa, zapalny i niezapalny trądzik pospolity, trądzik różowaty, zapalenie mieszków włosowych, łuszczyca, melasma i inne przebarwienia, cera naczynkowa
Rodzaje skóry: normalna, gruba i niewrażliwa
Program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni - źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K. Miąższ zawiera dużą ilość beta-karotenu, który bardzo łatwo penetruje przez naskórek, gdzie ulega przekształceniu do kwasu retinowego – najbardziej aktywnej formy witaminy A, oraz palmitynianu retinylu czyli estrowej formy o działaniu antyoksydacyjnym. Witamina A działa seboregulująco, zmniejszając łojotok, tworzenie się zaskórników i zmian zapalnych, przez co efekt czystej skóry osiągany jest w bardzo krótkim czasie. Zabieg wzbogacony jest o nisko stężone kwasy keratolityczne jak: kwas migdałowy, salicylowy, nordihydrogwajaretowy, które również wykazują właściwości antybakteryjne i sebostatyczne. Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie probiotyków w postaci enzymów proteolitycznych otrzymywanych w procesie organicznego rozkładu dyni. Probiotyki zapobiegają namnażaniu się szkodliwych bakterii, przez co zmniejszają i niwelują ryzyko infekcji oraz problemów skórnych. Dzięki zastosowaniu substancji przeciwzapalnych jak niacynamid, komórki macierzyste z pomarańczy i lilaka pospolitego, skóra po zabiegu jest zmatowiona, rozjaśniona i odpowiednio nawilżona.
W zależności od wskazań, zabieg można łączyć z oczyszczaniem manualnym, peelingiem kawitacyjnym lub mikrodermabrazją.
Wskazania:
- Skóra mieszana, łojotokowa, zanieczyszczona
- Krostki, grudki, zaskórniki
- Błyszczenie się skóry
- Rozszerzone pory
- Tendencja do przebarwień pozapalnych
Rezultaty:
- Reguluje pracę gruczołów łojowych
- Niweluje zmiany ropne, krostki, zaskórniki, obkurcza ujścia gruczołów łojowych
- Zmniejsza łojotok i tworzenie się ognisk zapalnych
- Silnie rozjaśnia skórę
Częstotliwość:
- Seria do 8 zabiegów co 14-21 dni, dwa razy w roku
Uwagi:
- Zabieg całoroczny
- Nie stosować u osób uczulonych na retinol i aspirynę (kwas acetylosalicylowy)
- Nie należy stosować u osób ze skórą wrażliwą
Bezbolesne, głębokie oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, która pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz pozbycie się bakterii. Zapewnia wygładzenie i regenerację skóry, poprawia mikrokrążenie, dezynfekuje. Przeznaczony do bardzo wrażliwej, delikatnej, cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, trudno gojącej się, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry skłonnej do wyprysków, trądzikowej, przetłuszczającej się.